10 Finger Schreiben lernen - Lektion 24

chließen und anfangen zu tippen

Jest to lekcja kursu AgileFingers, która dotyczy pisania najczęstszych słów. Zanim zaczniesz pisać na klawiaturze, możesz przeczytać ten tekst, a wspólnie zastanowimy się, dlaczego pisanie na klawiaturze stało się niszą.

Nie będę narzekać na fakt, że kiedyś ... To kiedyś było, a teraz jest teraz. Teraz jest inaczej. Zużycie treści multimedialnych wygląda inaczej. Użytkownicy zmienili swoje nawyki, zaczęliśmy używać tabletów. Smartfony nie mają fizycznych klawiatur. Ich klawiatury są małe, nie można pisać wszystkimi 10 palcami na klawiaturze ekranowej. Ok, może jest to możliwe, ale takie pisanie byłoby dość niewygodne i wątpię, abyś mógł pisać bez patrzenia na klawiaturę.

Nauka poprawnego pisania wymaga wysiłku i czasu. Niestety wysiłek nie jest czymś, co lubi większość ludzi, a nasz czas jest ograniczony do 24 godzin (1440 minut) dziennie. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że umiejętność pisania bez wzroku pozwoli zaoszczędzić ten czas. Jednak, aby zaoszczędzić czas, musisz go najpierw stracić. Jest to tak zwana inwestycja. Każda inwestycja ma jednak swój koszt i nie wszyscy są świadomi, że zwrot z takiej inwestycji będzie dość szybki. Co najważniejsze, inwestycja w naukę pisania na ślepotę jest inwestycją gwarantującą zwrot i sukces.

Jeśli jesteś w tym miejscu, oznacza to, że dobrze zainwestowałeś swój czas. Na pewno będziesz pisać szybciej i bardziej poprawnie.